چرا بسیاری از افراد اقدام به اجاره خودرو می کنند ؟
این مطلب در دوشنبه 30 تير 1399 ارسال شده است و تا این لحظه 27 بازدید داشته است
در این مقاله سعی می کنیم برخی از مزایای اجاره خودرو در ایران را بیان کنیم .
همانطور که می دانید بازار اجاره خودرو در سال های اخیر به دلیل دلایل مختلف ، یکی از بازار های پر رونق در ایران شده است و شرکت های مختلفی وارد این حوزه فعالیت شده اند . برخی از این شرکت ها ، با در اختیار داشتن و مالکیت چند خودرو به این فعالیت می پردازند و برخی دیگر تنها واسطه هستند و خود مالک هیچ خودرویی نیستند .
 
 
از مهمترین مزایای اجاره خودرو و ماشین در ایران می توان به موارد زیر اشاره کرد :
هزینه تعمیرات پرداخت نکنید !
همواره سعی کنید در صورتی که قصد اجاره خودرو را به صورت بلند مدت دارید ، ابتدا از سلامت خودرو مطمئن شوید و پس از آن اقدام به اجاره آن کنید . این امر کمک می کند که شما در طی زمان اجاره مبلغی را بابت هزینه تعمیرات ماشین پرداخت نکنید . لازم بذکر است ، در زمان اجاره خودرو ، شرکت اجاره دهنده تمامی اشکلات موجود را با شما بیان می کند و چنانچه اشکالی به جز موارد ذکر شده ابتدایی در خودرو رخ دهد ، مسئولیت رفع ان به عهده شما خواهد بود . لذا در انتخاب خودرو برای اجاره دقت لازم و کافی را داشته باشید .
سرمایه خود را کاهش ندهید !
معمولا در صورتی که برای مدت کوتاهی نیاز به خودرو داشته باشید ، خرید خودرو جدید و فروش ان پس از مدتی ، قطعا باعث ضرر مالی به شما می شود .به همین علت در صورت اجاره خودرو ، از افت قیمت خودرو و ضرر مالی جلوگیری می کنید .
هزینه های مالیات و عوارض پرداخت نکنید !
در صورت خرید خودرو جدید ، شما هر ساله می بایست هزینه های مختلفی مانند مالیات و عوارض و بیمه و ... پرداخت کنید ، با اجاره خودرو این هزینه را در جیب خود بگذارید و در هزینه های خود صرفه جویی نمایید .
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت نزد اجارستان محفوظ می باشد .