وسایل نمایشگاهی را از کجا اجاره کنیم
این مطلب در شنبه 8 آذر 1399 ارسال شده است و تا این لحظه 27 بازدید داشته است
برگزاری نمایشگاه کار راحتی نیست؛ اما با برنامه ریزی دقیق و همکاری می توان هر کاری را آسان کرد. برای این که یک غرفه عالی در نمایشگاه داشته باشید و به تبلیغات برند خود بپردازید، لازم است تا نیاز‌ های خود را از برگزاری نمایشگاه مشخص کنید. تجهیزاتی که در نمایشگاه مورد استفاده شما قرار می گیرد، در قدم اول برای برنامه ریزی و شرکت در نمایشگاه است. اینکه به چه وسایلی احتیاج دارید و از این وسایل در چه راستایی می خواهید استفاده کنید از اهمیت ویژه ای برخوردار است. آیا تنها ایده شما خرید وسایل غرفه سازی و سایر تجهیزات است؟ یا به نظرتان می شود با صرف هزینه کمتر، این تجهیزات را فراهم کرد؟ با اجاره تجهیزات نمایشگاهی موافقید؟
اجاره تجهیزات نمایشگاهی از وبسایت اجارستان
بسیاری از وسایل و تجهیزاتی که در نمایشگاه ها و به خصوص غرفه ها مورد استفاده قرار می گیرند، از قیمت زیادی برخوردارند؛ بنابراین پیشنهاد می کنیم از اجاره تجهیزات نمایشگاهی استفاده کنید. مراکز زیادی هستند که به اجاره وسایل مورد نیاز در نمایشگاه می پردازند اما برای انتخاب آن باید دقت کنید؛ چون سالم بودن وسایل و کیفیت خدمات ارائه شده از اهمیت زیادی برخوردار است.
اجاره ملزومات نمایشگاهی در اجارستان
تجهیزات مورد نیاز برای حضور در نمایشگاه
زمانی که برای اولین بار قصد حضور در نمایشگاه را دارید، متوجه خواهید شد که به چه وسیله های کوچک و بزرگی احتیاج خواهید داشت که فراهم کردنشان، کاری دشوار و زمان بر است. اما اگر تصمیم به اجاره تجهیزات نمایشگاهی خود گرفته باشید، دیگر هر گونه نگرانی بابت آن بی مورد است. حالا باید بدانید که برای حضور در نمایشگاه به چه تجهیزاتی نیاز دارید؟
1. میله و اتصالات غرفه سازی
میله و اتصالات، شاکله غرفه شما را می سازند. البته این میله ها فرم مخصوصی دارند که استحکام بالایی دارند و به آسانی ساختارشان در هم نمی شکند.
2. استندها
یکی دیگر از وسایلی که در نمایشگاه می توانید اجاره کنید استند است. استند ها می توانند با طراحی های چشمگیر مخاطبان زیادی را به غرفه شما بکشانند. طرحی که برای استند تبلیغاتی در نظر می گیرید و نیز جای مناسب گذاشتن آن هم در جذب مخاطب تاثیر گذار است. از آنجایی که تهیهیک استند تبلیغاتی هزینه بر است، بهتر است به جای خرید آن از اجاره کردن آن بهره مند شوید.
3. بنرها
برخی از بنرها برای معرفی کار شماست و قابلیت اجاره کردن ندارد. اما بنرهای خوشامدگویی را می توانید اجاره کنید.
مزیت های اجاره تجهیزات نمایشگاهی
1. حمل وسایل به محل برگزاری نمایشگاه
2. پایین آمدن هزینه ها
3. به صفر رسیدن هزینه انبارداری
4. استفاده از کالاها با طراحی اختصاصی برای استفاده در نمایشگاه ها
5. انعطاف پذیر بودن در انتخاب و استفاده از کالا هماهنگ با بودجه در نظر گرفته شده
وسایلی که باید برای نمایشگاه اجاره کرد به شرح زیر است:
اجاره کامپیوتر، اجاره لپ تاپ، اجاره سیستم صوتی، اجاره وسایل سرمایشی گرمایشی، اجاره ویترین و جاکاتالوگی، اجاره وسایل اداری نمایشگاه و اجاره وسایل پذیرایی
همچنین می توانید برای به نمایش درآوردن محتوای تبلیغاتی خود از اجاره تلوزیون، اجاره نمایشگر لمسی، اجاره ویدئو وپرژکتور، اجاره تلوزیون شهری و ویدئو نیز استفاده کنید.
برای مجهز نمودن غرفه نمایشگاهی خود می توانید از اجاره سیستم صوتی،اجاره باند فلش خور،اجاره بلندگو و میکروفن،اجاره میز و صندلی، اجاره ال سی دی، اجاره کانتر، اجاره مبل نیم ست، اجاره کامپیوتر و لپ تاپ، اجاره تلویزیون، اجاره پاپ آپ و رول آپ و اجاره وسایل ادارینمایشگاه را که شامل می شود استفاده کنید. 
همچنین می توانید برای برگزاری مراسم خود به بهترین شکل به اجاره لوازم صوتی اعم از بلندگو، باند، اجاره لوازم تصویری، اجاره مبلمان و استیج، اجاره فلشر، اجاره بخاری و کولر گازی، اجاره سیستم کنفرانس و اجاره وسایل پذیرایی اقدام کنید.
شما می توانید در اجارستان ، تمام نیاز های خود را برای شرکت در نمایشگاه و داشتن یک تجربه حرفه ای بیابید .
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت نزد اجارستان محفوظ می باشد .