همه چیز درباره اجاره تجهیزات و ملزومات پزشکی
این مطلب در چهارشنبه 1 مرداد 1399 ارسال شده است و تا این لحظه 42 بازدید داشته است
شاید دیدن عنوان این مطلب کمی برای شما عجیب باشد و از خود بپرسید که مگر چنین چیزی هم امکان دارد؟ بله اجاره تجهیزات و ملزومات پزشکی به تازگی مرسوم شده است و می تواند نیاز بهاین دستگاه ها را در یک واحد یا کل یک مجموعه، برطرف کند. امکان اجاره این دستگاه ها برای مدت زمان های کوتاه و طولانی وجود دارد. تمام دستگاه های پزشکی توسط تکنسین های معتبر آماده و آزمایش شده اند و سپس در اختیار آن شخص یا واحد درمانی قرار می گیرند. 
 
اجاره تجهیزات پزشکی
 
مکان های توزیع تجهیزات پزشکی
مراکز توزیع و ارائه خدمات اجاره ای به بیمارستانها و مراکز بهداشتی و درمانی در سایت اجارستان درج شده است و شما می توانید به صورت مستقیم با این افراد در ارتباط باشید و تجهیزات مورد نیاز خود را اجاره کنید. تجهیزات موجود جزو به روز ترین و حرفه ای ترین دستگاه های موجود بوده و هر گونه نیاز پزشکی شما را مرتفع می کند.
تجهیزات اجاره ای موجود:
اجاره سیستمAlaris
اجاره تجهیزات پمپ تزریق
اجاره دستگاه های تهویه
اجاره تجهیزات تختخوابی پزشکی
اجاره تجهیزات مانیتورینگ
اجاره تجهیزات پزشکی رطوبت ساز
پالس اکسیمتر
پمپ های تغذیه ای
پمپ های مکش
پمپ های سرنگ
تشک ها
دستگاه های ضد عفونی کننده ، 
دستگاه های گرمایشی و سرمایشی درمانی
5 دلیل برای اجاره تجهیزات پزشکی
وجود تجهیزات بهداشت یک ضرورت است. مراقبت از بیماران و رضایت کافی از علایم بالینی آن ها، دو مورد از نگرانی های کل مدیران بهداشت و درمان است. با پیشرفت سریع فن آوری، ادغام دستگاه ها، فراخوان و کاهش هزینه های بازپرداخت و افزایش سرمایه مورد نیاز، ارائه دهندگان اغلب با نحوه مدیریت و تأمین اعتبار تجهیزات مبارزه می کنند. استفاده از اجاره تجهیزات پزشکی به عنوان گزینه ای برای دستیابی به تجهیزات پزشکی همچنان به عنوان منبعی در نظر گرفته شده است که بیمارستانها برای حل این مشکلات کمک می کنند.
در اینجا 5 دلیل وجود دارد که بسیاری از مراکز درمانی برای اجاره تجهیزات پزشکی خود آن ها را بیان می کنند:
1. تعداد بیماران می تواند غیرقابل پیش بینی باشد؛
سرشماری بیمارستان به تعداد بیمارانی که تخت و سایر تسهیلاترا اشغال کرده اند، اشاره دارد. با هجوم بیمارانبه یک واحد درمانی، یکی از ناامیدکننده ترین چالش ها برای هر فرد مراقبت کننده، کمبود وسایل و تجهیزات لازم است. جستجویو پیگیری برای آماده سازی اتاق و تجهیزاتمورد نیاز، باعث تأخیر در مراقبت از بیمار می شود. اجاره تجهیزات مورد نیاز به شما این امکان را می دهد تا در اسرع وقت، وسایل مورد نیاز را تهیه کنید و زمان و انرژی خود را بر روی مراقبت از بیمار متمرکز کنید.
2. برای اطمینان بیشتر از سلامت و رسیدگی به وضعیت بیمار، به قوام فناوری نیاز است؛
خطاها هنگام استفاده از همان نوع تجهیزات اما با برندهای مختلف، بیشتر اتفاق می افتند. نحوه کار یک پمپ تزریقیا ونتیلاتور الزاماً براییک مدل با سازنده متفاوت یکسان نیست. خطاها در برنامه نویسی می تواند منجر به آسیب جدی بیمار و تأثیر ماندگار بر اعتماد به پزشک معالج شود. هیچیک از نتایج مطلوب نیستند و هر دو با انتخاب اجاره تجهیزات پزشکی به منظور دستیابی به استاندارد مد نظرتان قابل حل هستند. 
3. تعمیرات، منسوخ شدن و نیاز به تعویض سریع دستگاهها گاهی اوقات غیرقابل دسترسی است؛
گزارشی از Stericycle Expert نشان داد که فراخوان وسایل پزشکی در سطح کلاس I در سه ماهه دوم سال 2017 88٪افزایش داشته است. مقصر اصلی مسائل مربوط به نقص قطعات دستگاه بود. منسوخ شدن، همچنینیافتن قطعات برای ترمیم فناوری قدیمی را دشوار می کند و این به معنای تعمیر طولانی تر و اغلب پرهزینه تر و در نتیجه کمبود تجهیزات است. مهندسین بالینی و کارمندان زیست پزشکی باید در تمام دستگاههای استفاده بیمار آموزش ببینند. باز هم، هزینه های تعمیر و منسوخ شدن دستگاه ها، در کنار تأثیرگذاری بر بیماران و کارکنان می تواند سرسام آور باشد.
4. فقدان بودجه سرمایه یا مصوبات بلند مدت بودجه سرمایه
تأمین بودجه بهداشت و درمان در دنیای نامطلوب بازپرداخت امروز، بیماران معاف از مراقبت و بیمارانی که به دنبال مراقبت در مکانهای جایگزین هستند، با چالش های بسیاری روبرو است. بودجه ریزی سرمایه مستلزم متعادل کردن چندین پروژه و اولویت ها است. غالباً در مواقع غافلگیر کننده و زمانی که یک بیماری همه گیر رخ می دهد، منجر به تصمیم گیری عجولانهیا تأخیردر تصمیم گیری برای جایگزینی، به روزرسانییا خرید فناوری جدید مراقبت از بیمار می شود. این تاخیرها هم مراقبت از بیمار و هم رضایت بالینی را تحت تأثیر قرار می دهد. استفاده از گزینه اجاره تجهیزات پزشکی اغلب به عنوان پلی بین نیاز بالینی و در دسترس بودن سرمایه عمل می کند.
5. امکان ارزیابی و امتحان فناوری جدید
دشوار است بدانید که آیا جدیدترینیا مهمترین فناوری جدید باعث افزایش سرشماری بیماران خواهد شد یا هزینه ها را کاهش می دهد و نتایج را بهبود می بخشد! از طریق اجاره تجهیزات پزشکی، می توانیم ارزیابی كنیم كه آیا تأثیر آن بر هر یك از این ابتکارات برای مراقبت های بهداشتی سودمند است یا خیر. اجاره قبل از خرید ممکن است راهی برای تعیینROI و تناسب بالقوه باشد.
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت نزد اجارستان محفوظ می باشد .