همه چیز درباره اجاره ماشین
این مطلب در يكشنبه 29 تير 1399 ارسال شده است و تا این لحظه 30 بازدید داشته است
آژانس اجاره ماشین شرکتی است که در مدت زمان کوتاهی اتومبیل های موجود را اجاره می دهد. این مدت عموماً از چند ساعت تا چند هفته متغیر است. کرایه ی ماشین از طریق دو روش زیر امکان پذیر است:
--وبسایت رزرو آنلاین
--مراجعه به یکی از آژانس های کرایه ی ماشین
 
آژانس های کرایه اتومبیل در برای افرادی که نیاز به وسیله نقلیه موقت دارند، مناسب است. به عنوان مثال، کسانی که هنوز مالک یک اتومبیل شخصی نیستند. اما این اتومبیل ها برای مسافرانی که خارج از شهر هستند و یا صاحبان وسایل نقلیه آسیب دیده یا تخریب شده که منتظر تعمیر یا جبران بیمه هستند، نیز مناسب است. آژانس های کرایه اتومبیل همچنین ممکن است با اجاره وانت یا کامیون، دیگر نیاز های مردم برای اسباب کشی و یا حمل هر نوع بار دیگری را فراهم کنند؛ و در برخی دیگر از آژانس های کرایه ی اتومبیل، انواع دیگری از وسایل نقلیه مانند موتور سیکلت یا اسکوتر نیز کرایه داده می شود.
در کنار اجاره خودرو، آژانس های کرایه اتومبیل به طور معمول خدمات اضافی مانند بیمه سرنشین و بدنه، سیستم موقعیت یابی جهانی (GPS)، سیستم های سرگرمی، تلفن های همراه، صندلی های ایمنی قابل حمل و صندلی های ایمنی کودک را نیز ارائه می دهند.
 
اجاره ماشین در تهران
انواع اجاره خودرو
اکثر قریب به اتفاق اجاره خودرو نتیجه یک سناریوی مشترک است: مسافری که هیچ وسیله ی حمل و نقل مطمئنی در مقصد خود نداشته باشد یک ماشین را برای طول سفر خود اجاره می کند. اما این تنها راهی نیست که می توانید از ماشین کرایه استفاده کنید. چند سناریوی دیگر نیز وجود دارد. در اینجا چند کاربرد دیگر برای یک ماشین های کرایه ای وجود دارد.
 
اجاره ماشین عروس
امروزه بسیاری از زوج ها تصمیم می گیرند که یک اتومبیل ویژه را برای شب جشن عروسی شان کرایه کنند؛ یک ماشین کرایه ای لوکس راهی عالی برای جشن گرفتن شماست. کرایه اتومبیل عروسی یکی از محبوب ترین دلایل ما برای اجاره ماشین است و شما برای انتخاب دستتان کاملا باز است، چون ما مجموعه ای از اتومبیل های زیبا چه کلاسیک و چه مدرن را برای شما فراهم کرده ایم.
 
درایو تست
خرید خودرو و گیر کردن برای انتخاب یک خودروی مناسب می تواند استرس زا باشد، و برای بسیاری از افراد، حس کردن صفر تا صد یک ماشین، با رانندگی خودشان خیلی مهم است. یکی از لحظات مهم روند کار، درایو تست است - وقتی ماشین احتمالی خود را برای فهمیدن ویژگی ها و امکانات آن می رانید. با این حال، شما مدت زمان کوتاهی در اختیار دارید تا بتوانید از اتومبیل کرایه شده برای تست خودرو استفاده کنید. اما ما به شما توضیه می کنیم ماشین مد نظرتان –برای خرید- را برای یک هفته اجاره کنید. درک چگونگی عملکرد و کارکرد آن خودرو یک سرمایه گذاری مهم در شرایط واقعی زندگی، با بهایی کم می باشد.
 
اجاره کامیون بار یا وانت
اگر در حال جابجایی هستید از خانه ی قدیمی تان به منزل جدید هستید، انتقال تمام وسایل شما به خانه ی جدید می تواند یک سردرد بزرگ باشد. اگر وسایل زیادی برای جا به جا کردن دارید کامیون بار یک پیشنهاد ویژه برای پاسخگویی به نیاز شماست. اما اگر به فضای زیادی احتیاج ندارید، و یا اینکه رانندگی با کامیون بار و عبور آن در جاده ها راحت نیست می توانید از کامیونت استفاده کنید.
 
اجاره خودرو برای سفر های توریستی
در سال های اخیر، رفت و آمد توریست ها به ایران بسیار زیاد شده است. از آن جا که هدف آژانس های مسافرتی فراهم کردن بهترین و لوکس ترین امکانات برای توریست ها می باشد، بسیاری از آن ها از اتومبیل های لوکس و کرایه ای برای حمل و نقل آن ها در داخل ایران استفاده می کنند. این اتومبیل ها علاوه بر لوکس بودن و راحتی شان، از ایمنی بالاتری نیز برخوردار هستند.
هم چنین در سال های اخیر، افراد زیادی هستند که اگرچه قدرت خرید اتومبیل های لوکس و گران قیمت را در زمان معینی ندارند اما به دلیل داشتن درآمد بالا، یک خودروی لوکس را مثلا برای شش ماه رنت می کنند و مبلغی را ماهیانه بابت کرایه ی ماشین پرداخت می کنند. این روش متقاضیان زیادی دارد و توانسته است توجه افراد را به خوبی جلب کند. اجاره ی خودرو های کلاسیک نیز طرفداران زیادی پیدا کرده است.
 
 
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت نزد اجارستان محفوظ می باشد .