مزایای استفاده از خودرو اجاره ای
این مطلب در دوشنبه 30 تير 1399 ارسال شده است و تا این لحظه 102 بازدید داشته است
مسافرت های بلند مدت تعطیلات که فرا می‌رسد، بازار اجاره ماشین و کرایه خودرو بدون راننده تهران داغ تر می شود و جنب و جوش دیگری میان مردم دیده می‌شود. در میان علایق مردم برای مسافرت بعضی‌ها هواپیما را ترجیح می‌دهند، عده‌ای بلیت قطار رزرو می‌کنند، بعضی‌ها با اتوبوس می‌روند و بعضی‌ها هم دوست دارند یک خودرو راحت و با ایمنی بالا رنت کنند و بعضی ها با اتومبیل خودشان به سفر بروند. انتخاب اینکه بهترین راه برای یک مسافرت آسوده کدام است به عهده شماست.اگر تصمیم دارید با هواپیما سفر کنید پیشنهاد ما این است که می توانید قبل از رسیدن به فرودگاه مقصد ، با رزرو یک خودرو از شرکت های ارائه دهنده خدمات اجاره خودرو در سایت اجارستان ، خودرو خود را در فرودگاه تحویل گرفته و به گشت و گذار و تور های داخلی در شهر مورد نظر خود بپردازید.
شما با اجاره یک خودرو  ایده آل از سایت اجارستان میتوانید تفریحات خوبی با خانواده و همراهان خود داشته باشید. در مسافرت با خودروی اجاره ای نکاتی وجود دارد که باید مهم است بدانید، افت قیمت خودرو در سفر های طولانی برای شما هزینه های پنهانی دارد و سفر کردن بدون داشتن بیمه بدنه بسیار خطر ناک است شما با کرایه ماشین میتوانید با اطمینان کامل و بدون هزینه های پنهان افت قیمت خودرو شخصیتان سفر کنید و همچنین بسیاری از شرکت ها به شما این امتیاز را میدهد برای مسافرت های بیرون شهری و درون شهری ماشین دلخواه خود را در اختیار داشته باشید.
آنچه در سفر و مسافرت با ماشین و یا همان گردشگری در ایران با خودروی شخصی مهم است، و ایرانیان عزیز و توریست ها در ایران می بایست رعایت کنند نکات ایمنی در رسیدن به مقصد با سلامت کامل خود و همه اعضای خانواده است شما با کرایه ماشین از شرکت های اجاره خودرو بدون راننده می توانید با اطمینان کامل از سلامت فنی خودرو و داشتن بیمه بدنه خودرو آرامش از نظر فنی ماشین که در بالاترین سطح کیفیت می باشد به سفر خود بپردازید. اگر میخواهیدبا اتوبوس سفر کنید یک سری مشکلات را خواهید داشت با اجاره ماشین بدون راننده و کرایه اتومبیل بدون راننده این مشکلات وجود ندارد زیرا شما تصمیم گیرنده می باشید که چگونه و از چه مسیری به سفر بپردازید.اجاره خودرو یعنی اسودگی ،رفاه ،اطمینان و صرفه جویی در هزینه.
رانندگی چنان با کارهای روزمره ما عجین شده که گاه به هیچ‌وجه به این موضوع فکر نمی‌کنیم که هزینه های زیادی با اجاره خودرو از بین خواهد رفت. پشت فرمان نشسته‌ایم و فراموش می‌کنیم که جسمی چند کیلویی از آهن را می‌رانیم، آن هم با سرعتی زیاد و تحت شرایط غیرقابل پیش‌بینی.اجاره ماشین با بیمه بدنه استرس را کاهش خواهد داد و هزینه های پنهان از نظر افت قیمت خودرو دیگر به عهده شما نیست و این هزینه ها را شرکت های اجاره خودرو می پردازند.
دلایل زیادی وجود دارد که شما ممکن است تصمیم به اجاره ماشین بگیرید. مثلا زمانی که شما فقط نیاز موقت به وسیله نقلیه دارید یا اگر می خواهید به تعطیلات بروید یا ماشین شما در تعمیرگاه باشد ، ممکن است بخواهید از اتومبیل اجاره ای استفاده کنید.
 
 
انتخاب اتومبیل برای اجاره
قبل از شروع جستجو برای اجاره ماشینی که می خواهید کرایه کنید باید در مورد آنچه از وسیله نقلیه خود نیاز دارید فکر کنید. به عنوان مثال ، اگر به دنبال وسیله نقلیه مناسب برای رانندگی به همراه یک خانواده هستید ، نباید در جستجوی قیمت اجاره ماشین مرسدس بنز باشید. گزینه های اجاره ای متناسب با همه نیازها وجود دارد .
اگر قبلاً خودرویی را اجاره نکرده اید ، باید از طریق جستجوی کرایه اتومبیل به صورت آنلاین اطلاعاتی کسب کنید. بیشتر شرکت های اجاره ای جزئیات مربوط به انواع خودرو و مناسب بودن آنها را دارند ، بنابراین پیدا کردن چیزی که مناسب شما باشد ، تا حد امکان آسان می شود. اگر مطمئن نیستید که از چه نوع اتومبیلی می خواهید ، با تماس تلفنی از آنها راهنمایی بخواهید.
اجاره اتومبیل گزینه ای است که بیشتر و بیشتر مورد استفاده مسافران قرار می گیرد. اگر هنوز یک اتومبیل اجاره نکرده اید ، در اینجا می توانید با مزایای آن آشنا شوید.
 
مزایای اجاره خودرو در تهران
در زیر به برخی از مزایای اجاره خودرو می پردازیم :
آزادی حرکت
در حالی که از تعطیلات خود لذت می برید ، دیگر نگران قیمت تاکسی ، برنامه یا توقف اتوبوس نیستید.
پس انداز پول
با رزرو هتل خود در هتلی که کمی بیشتر از مرکز شهر فاصله دارد، می توانید در هزینه های خود صرفه جویی کنید و کرایه یک ماشین را نیز انجام دهید. پولی که پس انداز می کنید قیمت اجاره اتومبیل را جبران می کند ، علاوه بر این شما از آزادی جابجایی نیز بهره مند خواهید شد.
آسایش
کرایه اتومبیل امکان بازدید از مکانهای راه دور ، مسیرهای پیاده روی یا رستورانهایی با منظره را می دهد که با گرفتن تاکسی یا اتوبوس امکان دسترسی به آنها غیرممکن است. این مکان های ویژه معمولاً با اتوبوس قابل دسترسی نیستند.
قیمت
به دلیل رقابت بین دفاتر و شرکتهای کرایه اتومبیل ، معمولاً معاملات بسیار خوبی و طیف گسترده ای از اتومبیل ارائه می دهند.
توان مالی
اگر در یک شهر بزرگ زندگی می کنید و هر روز به اتومبیل احتیاج ندارید ، با اجاره ماشین در مواقع لزوم از پرداخت هزینه های بیمه ، پارکینگ ، چک های مکانیکی ، لاستیک و ... معاف می شوید.
سفر کم هزینه
اگر قصد رانندگی بیش از چهار ساعت برای رسیدن به مقصد خود را ندارید ، مخصوصاً اگر با کودکان در سفر هستید ، ارزش رانندگی اتومبیل خود را ندارد. علاوه بر این، ساعات طولانی رانندگی خطر تصادف را افزایش می دهد و شما را خسته و گرسنه به مقصد می رساند. شما باید وزن چمدان ، توقف ، سوخت و حتی هزینه های اتاق هتل را در نظر بگیرید.

 

تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت نزد اجارستان محفوظ می باشد .